معرفی مدیران

مهندس ابراهیم عیسایی

مهندس ابراهیم عیسایی

سمت :

عضو هئیت مدیره
فوق لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی امیر کبیر، عضو هئیت مدیره شركت آموت سپهر با بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه های مختلف

سوابق تجربی:

مدیر مهندسی. (از سال ۱۳۸۶ تا کنون)
مدیر فروش و پروژه های ریلی در شرکت دیزل سنگین ایران (دسا) (به مدت سه سال)
مدیر مهندسی و نماینده مدیریت در شرکت رانش موتور (وابسته به شرك مرتب) (چهار سال)
مدیر پروژه صندلی خودرو در شركت صبا بم (دوسال)
معاون مدیر كل پژوهش در شرکت قطار های مسافری رجا (یک سال)
كارشناس پروژه زره در دانشگاه امام حسین (ع) (دوسال)
کارشناس مرکز تحقیقات راه آهن (چهار سال)
کارشناس شرکت بازو کار (یک سال)
مدیر پروژه یدک کش در شركت كشتی سازی كیش (دو سال)

مهندس حمیدرضا علیدوست

مهندس حمیدرضا علیدوست

سمت :

مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره
مهندس صنایع (تولید صنعتی) از دانشگاه امیركبیر تهران ، مدیر عامل و نائب رئیس هیئت مدیـره شركت آموت سپهـر از سال ۱۳۸۱ تا کنـون، بیش از ۲۰ سـال تجـربه در زمینه های نصب و راه اندازی كارخانجات صنعتی اعم از برنامه ریزی و كنترل، مطالعات و ارائه طرحهای توجیهی ایجاد صنایع، اجرا و مدیریت برخی از طرحهای ایجاد شده، مطالعات و تحقیقات مربوط به امور بهره برداری و برنامه ریزی و مطالعات اقتصادی راه آهن.

سوابق تجربی:

مدیر عامل شرکت صنعتی آموت سپهر از سال ۸۱ تا کنون مدیر كارخانه شركت فراكلون (سهامی خاص) از مطالعات امكانسنجی، احداث، انتقال دانش فنی، نصب و راه اندازی تا تولید انبوه. (به مدت ۳/۵ سال)
مدیر برنامه ریزی و كنترل پروژه فاز ۳ نصب و راه اندازی طرح تولید آلومینای جاجرم.(به مدت ۲ سال)
معاونت گـروه مطالعات اقتصـادی مركز تحقیقـات و روابط بین الملل راه آهن جمهـوری اسلامی ایـران و فعالیت در بخشهـای بهره برداری و كنترل پروژه این مركز تحقیقات، و مسئول گروه برنامه ریزی شركت رجاء. (به مدت ۳ سال)
كارشناس واحد طرح و برنامه سازمان جهاد خودكفایی سپاه. انجام پروژه های متعدد در زمینه های صنعتی و حمل و نقل. (عضو تیم پروژه)

مهندس مرتضی علیدوست

مهندس مرتضی علیدوست

سمت :

عضو هئیت مدیره
مهندس عمران از دانشگاه شهید باهنر کرمان، معاونت اجرایی و عضو هیئت مدیره شرکت آموت سپهر از سال ۱۳۸۶ تا کنون با بیش از۵ سال تجربه در زمینه اجرای پروژه های ساختمانی شرکت و دارای مجوز رسمی محاسبات و همچنین نظارت از وزارت مسکن و شهرسازی.