درباره ما


شركت صنعتی آموت سپهر (سهامی خاص) در سال 1381 با هدف اجرای پروژه هاى اجرايى و مشاوره مهندسى در حوزه هاى صنعت، نفت و گاز و پتروشيمى، ساختمان، آب ، راه آهن و مترو  تاسيس گرديد.این شركت با پشتوانه ى سالها تجربه در پروژه هاى صنعتى، پژوهشى و راه آهن و با انگيزه ى ارائه خدمات به صنعت كشور و ارتقاء دانش فنى پايه گذارى گرديده است. پايه گذاران اين شركت ايمان دارند تنها با پشتكار و فعاليت سخت در كنار برنامه ريزى مى توان راه هاى توسعه و پيشرفت را براى كشور عزيزمان هموار نمود.
شرکت آموت سپهر در رشته تاسیسات و تجهیزات و صنعت و ساختمان فعالیت دارد و در این زمینه در حوزه های  صنعت آلومنیوم (آلومینای جاجرم ، آلومینیوم ایران ، آلومینیوم هرمزان، و آلومینیوم المهدی) ، صنعت پتروشیمی(پتروشیمی اراک)، تامین نصب تجهیزات و تاسیسات  آتش نشانی مترو (شامل مترو تبریز(دو پروژه)، مترو شیراز، مترو مشهد و مترو تهران و راه آهن  ایران) و ساختمان (دانشگاه علوم پزشکی گناباد( چهار پروژه) ، دانشگاه آموزش عالی گناباد) و تاسیسات و تجهیزات (تاسیسات زندان 1500 تفره تربت جام ، آب منطقه ای اردبیل و آب منطقه ای بیرجند) فعال بوده و تاكنون پروژه هاى متعددى را به پايان رسانيده است و تلاش نموده است تا با ارائه خدمات سريع و رعايت نكات كيفى ، رضايت كارفرمايان خود را جلب نمايد.
این شرکت در راستای توسعه فعالیت خود از سال 1395 اقدام به احداث کارخانه ای در شهرک صنعتی ایوانکی جهت تولید و عرضه  مولد های برق از 20 کیلو وات تا 4 مگاوات و طراحی و ساخت تابلو های فشار ضعیف و فشار متوسط نمود. فضای تولیدی این شرکت در زمینی به مساحت 2200 متر احداث گردید.
تولید انبوه مولد های گاز سوز 22 کیلوواتی به منظور تامین برق اضطراری آپارتمانهای مسکونی از تولیدات مستمر شرکت می باشد .
تولیدات این شرکت بر اساس پروانه بهره برداری شماره 123/22930عرضه میگردد.
شرکت صنعتی آموت سپهر در راستای توسعه فعالیتهای بازرگانی خود در حوزه ساختمان اقدام به دریافت دو نمایندگی از کشورهای ایتالیا و آلمان نموده است اطلاعات این بخش از فعالیتهای شرکت در سایت Www.AmoutSmart.Com  قابل مشاهده می باشد.
 این قطعه کلیپ تصویری 6 دقیقه ای، اهم فعالیتهای شرکت را طی چند سال اخیر بیان می کند. همچنین کلیپ تصویری معرفی شرکت از طریق این لینک قابل مشاهده می‌باشد.

مدیران شرکت آموت سپهر


مهندس مرتضی علیدوست

مهندس مرتضی علیدوست

عضو هئیت مدیره
مهندس ابراهیم عیسایی

مهندس ابراهیم عیسایی

عضو هئیت مدیره
مهندس حمیدرضا علیدوست

مهندس حمیدرضا علیدوست

مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره