دیزل ژنراتور
آموت سپهر

دیزل ژنراتور آموت سپهر
شرکت صنعتی آموت سپهر با پروانه بهره برداری شماره: 22930/123 و کسب و کار شماره :223118314656 (پیوست4) و ظرفیت سالانه تولید 300 دستگاه مولد برق دیزلی و 300 دستگاه مولد برق گاز سوز  و ساخت وتولید 1000 دستگاه تابلو های برق و کنترل در شهرک صنعتی ایوانکی (کیلومتر 50 تهران –گرمسار) فعالیت می نماید.
یکی از پروژه های جاری  این شرکت تامین و کوپله سه دستگاه  دیزل ژنراتور 500KVA  با موتور Cummins QSX 15 G8 را برای شرکت  برق منطقه ای سیستان  در دست اجرا دارد مدت پیمان دوماه میباشد که طی مدت یک پروژه آماده تحویل شده است . گزارش مصوری از این پروژه در ادامه آورده شده است.
در راستای حمایت از صنعت داخلی این شرکت   تمامی پروسه تولید اعم از شاسی و کوپلینگ و کانوپی  و تابلوها کنترل و قدرت تماما در کارخانه شرکت آموت سپهر طراحی و تولید می گردد .پروسه طراحی توسط نرم افزار های به روز انجام شده و تولید توسط دستگاههای پیشرفته CNC و کاملا مهندسی انجام می گردد.

1

2

  • دیزل ژنراتو
  • طراحی و ساخت شاسی با مدرنترین متد
  •   ارایه خدمات پس از فروش تامین قطعات یدکی و تعمیرات اساسی
  •  محاسبه و طراحی نیروگاههای برق دیزلی و گازی مقیاس کوچک برای بخش خصوصی در سطوح متفاوت توان و ولتاژ شامل تمامی دیاگرامهای نصب و ملزومات نیروگاه 
شرکت صنعتی آموت سپهر در ادامه فعالیت تولیدی خود  با توجه به تجارب پرسنل فنی مجموعه، اقدام به تولید  و تامین مولد های برق  در تمامی سطوح توان تا 4 مگاوات موتورهای دیزلی و همچنین تولید و طراحی تابلوهای کنترل قدرت و کاربری ATS و پارالل نمود. هم اکنون با به‌کارگیری ادوات و ابزار به‌روز نظیر دستگاه‌های برش CNC به تولید شاسی های مورد نظر به سطح کیفی بسیار مطلوبی در خصوص تولید دیزل ژنراتور رسیده است.
شایان‌ذکر است تمامی موارد پیش از تولید از طریق نرم‌افزارهای طراحی نظیر CATIA و همچنین نرم‌افزارهای تحلیل تنش مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.در محاسبات مرتبط مواردی نظیر میزان سوخت مصرفی هر موتور جهت طراحی ظرفیت تانک روزانه و همچنین مرکز ثقل دستگاه جهت لیفتینگ و عملیات حمل محاسبه می‌گردد تا اتصالات مربوطه در مناسب‌ترین بخش شاسی یا اتاقک صدا گیر نصب گردد.
پرسنل این مجموعه دارای دانش فنی روز در خصوص طراحی و ساخت تابلوهای برق مجهز به میکرو پروسسور بوده و بدون اتکا به نیروهای خارج مجموعه اقدام به پروگرامینگ و برنامه‌ریزی کنترولرهای مذکور می‌نمایند.

ارائه دستورالعمل‌های نصب و توصیه‌های مربوطه

  تمامی تولیدات مجموعه آموت سپهر پیش از تولید به صورت کاملاً مطالعاتی و مهندسی طراحی می‌شوند لذا تمامی ابعاد و موارد فنی دستگاه در نرم‌افزارهای تولید و طراحی موجود هست و نه تنها در خصوص این مناقصه بلکه در مورد تمامی مشتریان، شرکت کمال همکاری  برای فراهم آوردن شرایط  نصب بصورت  رایگان در اختیار ایشان قرار می‌دهد.
 به طور مثال فضای محل نصب در اختیار کارشناسان فنی شرکت قرارگرفته و ایشان تحت استاندارهای ارائه‌شده از کارخانجات تولیدکننده موتور ژنراتور شروع به طراحی فضای نصب و جا نمایی و دیاگرام مربوطه می‌نمایند و این نقشه‌ها در اختیار کارفرما جهت ایجاد یک اتاق مناسب در خصوص یک یا چند دستگاه در سطوع متفاوت توان و بر اساس شرایط فنی منحصر به هر دستگاه قرار می‌گیرد.
 دستوالعملهای کامل نصب و راه اندازی و توصیه های مربوطه به همراه کتابچه نگهداری و سرویسهای لازم در زمان بهره برداری بعنوان مدارک تجهیزات تحویل مشتری می گردد..

تامین و جایگزینی قطعات معیوب

شرکت آموت سپهر به جهت ارائه خدمات پس از فروش همزمان با تولید هر نوع دیزل ژنراتور اقدام به ایجاد یک انبار در خصوص قطعات مصرفی و حتی غیر مصرفی موتور تولیدشده با رنج هر دستگاه در نوع تعداد و نوع مصرفی یا غیر مصرفی بودن قطعه نموده و در این خصوص کارشناسان مربوطه تعیین انواع قطعات و تعداد هر نوع به صورت نرم‌افزاری در خصوص موجودی بر اساس حساسیت هر قطعه نموده است. بنابراین با اطمینان خاطر به نگرانی مشتریان محترم در رابطه با تأمین قطعات یدکی در حین بروز عیب‌های ناگهانی پاسخ مثبت داده و ایجاد اطمینان خاطر می‌نماییم که تعمیرات و جایگزینی قطعات معیوب به سریع‌ترین زمان ممکن صورت خواهد پذیرفت.

اعزام کارشناس و تکنسین برای رفع مشکل

این شرکت باسیاست به‌کارگیری نیروهای خدمات پس از فروش در خطوط تولید و یا تست توان فنی پرسنل مربوطه را ارتقا داده لذا مجموعه با توجه به تعهدات اخلاقی و قراردادی خود فارغ از هرگونه بعد مسافتی خود را موظف به اعزام پرسنل فنی در حداکثر مدت زمان 48 ساعت می‌نماید.

 نصب و راه‌اندازی

در این خصوص به استحضار می‌رساند پیرو شرایط مندرج در هر نوع قرارداد بسته به درخواست کارفرما، این شرکت به راحتی بر اساس رعایت تمامی استانداردهای مرتبط با مقوله نصب از سوی تولیدکننده موتور و با طراحی مناسب جا نمایی و قرارگیری محل صحیح المان‌ها در سطوح بالای توان اقدام به فرآیند نصب دیزل ژنراتور می‌نماید.
در خصوص راه‌اندازی چنانچه طبق درخواست کارفرما نصب به واسطه پرسنل کارفرما صورت پذیرد یا توسط پرسنل شرکت آموت سپهر ، مجموعه پرسنل فنی خود را در سطوح مهندسی جهت این امر اعزام نموده تا اگر موردی در نصب وجود دارد برطرف گردیده و راه‌اندازی بدون هرگونه نقص فنی صورت پذیرد.

 آموزش‌های لازم بهره‌برداری

همان‌گونه  که این شرکت در موقعیت طراحی و تولید انواع دستگاه دیزل ژنراتور قرار دارد و نسبت به ایجاد دانش در این رابطه اقدام نموده است از پرسنل ماهر و متخصص کمک گرفته و با توجه به ارائه اطلاعات مهندسی مناسب به کارفرمایان و خریداران محترم ، سعی در برگزاری جلسات توجیه و آموزشی پرسنل کارفرما جهت موارد مربوطه و بهره‌برداری و یا حتی گاهاً برطرف نمودن نقایص جزئی در شرایط بحرانی نموده و تضمین می‌نماید با ارائه کلاس‌های ذی‌ربط و یا اسناد مثبته در این رابطه به نگرانی کارفرما پایان دهد.

تعهد گارانتی و خدمات پس از فروش

دستگاه های تحویلی این شرکت دارای دو سال گارانتی و یا 1200 ساعت کارکرد هر کدام که زود تر حاصل شود  و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

از دیگر  پروژه  این شرکت  در بخش  تامین انرژی تامین و نصب نیرو گاه های پراکنده  می باشد:

تامین و نصب و راه اندازی نیرو گاه 10 مگاواتی برای بخش خصوصی در شهر سبزوار از دیگر پروژه های جاری شرکت می باشد .  کار طراحی به اتمام رسیده  وشش دستگاه مواد گاز سوز 1.3 مگاواتی  دویتز تامین و در حال اجرا می باشد.
احداث یک واحد نیرو گاهی سه مگاواتی برای شرکت فناوری در پردیس دماند از دیگر پروژه های شرکت شرکت بوده که یک دستگاه دویتز یک مگاواتی تامین شده و در حال اجرا میباشد.برای دانلود کاتالوگ محصول و توضیحات بیشتر کلیک کنید